MAC van Dedem plaatst AED

M.A.C. van Dedem

Het jaar 2022 gaat bij de Mac van Dedem de boeken in als een zeer geslaagd jaar. Op 2e Paasdag was het schitterend weer de grasbaanraces werden goed bezocht. Iedereen was blij dat alles weer kon en mocht na een aantal zware coronajaren. Ook bij de Offroadrit op 19 november waren de weergoden ons goedgezind. Dit prachtige evenement werd ook wederom een groot succes. Ook de avondritten, het motorweekend en de Oldtimerrit werden vol enthousiasme georganiseerd door onze vrijwilligers en goed bezocht. De Mac van Dedem mag het hele jaar rekenen op zo’n 145 vrijwilligers (inclusief de vrijwillige bestuursleden), die een groot deel van hun tijd opofferen om alle evenementen te verwezenlijken en te laten slagen. Zij allen zijn het kloppend hart van onze club. Een kloppend hart is goed voor een vereniging, maar een absolute vereiste voor een mens. Daarom heeft de Mac van Dedem in overleg en samen met de Gemeente Hardenberg een AED geplaats aan de Molenweg vlakbij het grasbaanterrein. Hopelijk blijft deze voor altijd buitengebruik, maar mocht het nodig zijn, dan kan het hele dorp terugvallen op dit apparaat. Zoals wij ook steeds kunnen terugvallen op de mensen die ons een goed hart toedragen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.